فروشگاه عسل کوهستان
سایت عسل کوهستان
عسل طبیعی کوهستان،مرغوبترین عسل خالص ایران - اطلاعیه « برند و کانال عسل کوهستان »

با توجه به سوالات متعدد مشتریان عسل کوهستان در مورد عسل های بازاری با برند عسل کوهستان و کانال های تلگرامی و سایت هایی با نام عسل کوهستان به اطلاع هموطنان گرامی می رسانیم که :

بند اول : " عسل کوهستان " عموشاهی برند ثبت شده و قانونی می باشد و هرگونه بهره برداری غیر، از این برند تخلف محسوب می شود.

بند دوم: عسل کوهستان در هیچ نقطه از ایران بجز در خمینی شهر اصفهان شعبه ای نداشته و ندارد و هیچ یک از عسل هایی که در فروشگاههای تهران و شهرستان ها با این برند به فروش می رسند مورد تائید عسل کوهستان نمی باشند.

بند سوم: سفارشات سراسر کشور توسط پست خصوصی از اصفهان ارسال می شود و بدون واسطه بدست مشتری می رسد. کسانی که با این روش خرید می کنند مطمئن باشند که محصول آنها تضمین شده و بشرط آزمایشگاههای عسل می باشد.

بند چهارم: تنها سایت رسمی عسل کوهستان ASAL20.com و تنها فروشگاه رسمی عسل کوهستان ASAL20.ir می باشد. سایر سایت ها ارتباطی با عسل کوهستان ندارند.

بند پنجم: تنها کانال تلگرامی رسمی عسل کوهستان، کانال زیر می باشد و سایر کانال های تلگرامی که با نام این برند فعالیت می کنند ارتباطی با عسل کوهستان نداشته و مورد تائید نمی باشند:در ادامه نام برخی از کانال های تلگرامی که هیچ ارتباطی با عسل کوهستان عموشاهی ندارند آورده شده است:

کانال تلگرام عسل درمانی کوهستان
کانال تلگرام خواص عسل کوهستان
کانال تلگرام عسل ژل رویال گرده کوهستان
کانال زنبورعسل کوهستان
کانال زنبورداری عسل کوهستان
کانال جامع عسل درمانی کوهستان
کانال تلگرامی عسل درمانی کوهستان
کانال عسل طبیعی درمانی کوهستان
کانال تلگرام عسل کوهستان
کانال عسل کوهستان
کانال عسل طبی کوهستان
چنل عسل کوهستان
چنل رسمی عسل کوهستان
چنل عسل طبیعی کوهستان
کانال شاه انگبین کوهستان
کانال تلگرامی عسل کوهستان
کانال عسل وحشی کوهستان
کانال مرغوبترین عسل کوهستان
کانال عسل کوهستان در تلگرام
برچسب ها: کانال عسل کوهستان ، کانال تلگرامی عسل کوهستان ، سایت عسل کوهستان ، فروشگاه عسل طبیعی ، بهترین عسل طبیعی ، کانال عسل درمانی ، Honey_Kohestan@ ،

دنبالک ها: فروشگاه عسل کوهستان ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات