فروشگاه عسل کوهستان
سایت عسل کوهستان
عسل طبیعی کوهستان،مرغوبترین عسل خالص ایران - خرید و فروش عسل طبیعی کوهستان - راهنمای فروشگاه اینترنتی عسل-5
* تذکر: عسل کوهستان تا اطلاع ثانوی اعطای نمایندگی نداشته و ظرفیت تکمیل است. * 


در این بخش برخی از سوالاتی که در مورد خرید عسل طبیعی مطرح می شود را پاسخ می دهیم.

 

سوال اول: اینجانب خرید عسل را در تهران انجام می دهم و برای هر کیلو از عسل مبلغ 35000 تومان پرداخت می کنم. آیا عسل خریداری شده طبیعی است؟

پاسخ: ما فقط کیفیت و اصل بودن عسل طبیعی کوهستان را می توانیم تضمین کنیم و بر اساس قیمت نمی توان حکمی در مورد عسل خوب و عسل تقلبی صادر کرد. چه بسیارند فروشندگانی که عسل های مصنوعی یا تقلبی یا ناخالص خود را با قیمت های گزاف بفروش می رسانند و البته عکس این مطلب هم درست است.

لذا قیمت عسل به تنهایی معیار مناسبی برای تایید کیفیت عسل نیست.

 

 

سوال دوم: قصد خرید عسل هایی را دارم که فروشنده آنها را " عسل وحشی " می نامد و قیمت هر کیلو از آن 80 هزار تومان می باشد. چگونه می توانم صحت صحبت های فروشنده را بررسی کنم.

پاسخ: عسل وحشی به عسل هایی اطلاق می گردد که زنبوران عسل وحشی آنها را در دل کوهها به عمل می آورند و انسانها هیچگونه دخالتی در تولید آن ندارند بجز اینکه از کوهها بالا رفته و آن عسل ها را برداشت می کنند.

این نوع عسل دارای کیفیت خوبی است؛ لکن باید به چند نکته توجه نمود:

اول اینکه حجم اینگونه عسل ها آنقدر کم است که به هیچ وجه توجیه اقتصادی ندارد و چنانچه فروشنده حجم زیادی از این عسل ها را در اختیار دارد باید در صحت گفته های وی شک کرد.

دوم اینکه معمولا به صرفه نیست که این نوع عسل ها را از موم استخراج کرد چون حجم آن بسیار کم است.

سوم اینکه چون زنبورستان های عسل کوهستان غیرتغذیه ای هستند،عسل طبیعی کوهستان از لحاظ کیفیت با اینگونه عسل ها برابری می کند و از لحاظ قیمت بسیار ارزانتر از اینگونه عسل هاست چون توجیه اقتصادی دارد و با حجم زیاد تولید می شود.

 

 

سوال سوم: قیمت خرید عمده و خرید خرده عسل طبیعی کوهستان چه تفاوتی با هم دارد

پاسخ: قیمت خرید خرده عسل کوهستان همان قیمتی است که در قسمت قیمت ها درج شده است ولی قیمت خرید عمده عسل کوهستان بستگی به فاکتورهای متعددی دارد و قطعا کمتر از خرید خرده است.

 

 

سوال چهارم: سالهاست عسلی به نام ...... می خرم که قیمت هر کیلو از آن 5 الی 7 هزار تومان است. چرا قیمت عسل طبیعی کوهستان بالاست؟

پاسخ: عسل هایی با قیمت دو هزارتومان ( عسل چینی ) هم وجود دارد. آیا این عسل ها طبیعی است؟

عسل هایی با قیمت 5 هزار تومان هم وجود دارد که بدون دخالت زنبور و فقط توسط انسان تولید می شود ( عسل تقلبی یا عسل مصنوعی ) آیا این عسل طبیعی است؟

عسل هایی با قیمت 6 هزار تومان تولید می شود که زنبور با شیره شکر یا شیره خرما و ... تغذیه می شود ( عسل شبه طبیعی یا عسل تغذیه ای یا عسل تجاری ) آیا این عسل را می توان طبیعی نامید؟

عسل هایی با قیمت پایین وجود دارد که ترکیبی از عسل مصنوعی و عسل طبیعی است، آیا می توان به چنین عسلی اطمینان نمود؟

 

 

سوال پنجم: اینجانب فروشنده عمده عسل طبیعی هستم. آیا خرید عمده عسل دارید؟

پاسخ: نظر به اینکه عسل طبیعی کوهستان محصول زنبورستان های کوهستان است و خود تولیدکننده هستیم معمولا خرید عمده عسل نداریم.

ضمنا چنانچه تصمیم به خرید عمده داشته باشیم فقط از زنبوردارانی خرید می کنیم که مورد اطمینان بوده و مراحل طولانی تاییده عسل خود را طی کرده باشند.

شما می توانید عسل خود را در بخش بورس آریا عسل ارائه نمائید تا مشتریان فروش عمده عسل خود را آنجا پیدا کنید.

 

 

سوال ششم: جهت خرید عسل طبیعی کوهستان ، چه نوع عسل هایی را می توانیم سفارش دهیم؟

پاسخ: انواع عسل های طبیعی که در فصول مختلف، در فروشگاه اینترنتی عسل طبیعی کوهستان موجودست به شرح زیر می باشد:

عسل طبیعی بابونه ، عسل آفتاب گردان ، عسل جعفری ، عسل آویشن ، عسل گون ، عسل سیاه دانه ، عسل مرکبات ، عسل یونجه ، عسل اقاقیا ،  عسل گشنیز ، عسل اسطو خودوس، عسل قنقال ، عسل اکالیپتوس ، عسل ریحان ، عسل مریم گلی ، عسل بهار نارنج ، عسل گون گز انگبین ، عسل شوید ، عسل زرشک ، عسل شیرمال ، عسل زولنگ ، عسل شبدر ، عسل عناب ، عسل کنار ( عسل سدر یا عسل السدر جنسی عربی) ، عسل گلنگار ، عسل اکلیل کوهی ، عسل بلوط ، عسل زیرفون ، عسل گندم سیاه ، عسل تمشک و سایر عسل های طبیعی کوهستان ها ، دشت ها ، مراتع و جنگل ها.


جهت ورود به فروشگاه عسل کوهستان اینجا کلیک کنید

جهت ورود به صفحه اصلی سایت عسل کوهستان اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده تخفیفات ویژه خریدهای عمده، اینجا کلیک کنید.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات